Wrocław
  • Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Arka Gdynia
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Lech Poznań
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
Młodzieżowa Liga Kibica - aktualny harmonogram gier

Opublikowany 28 sierpnia 2018

Młodzieżowa Liga Kibica - aktualny harmonogram gier

Dzień 2. (środa) – 29.08.2018 r.

 

Kolejka V

 

Kolejka VI

 

Boisko A

Boisko B

8:05 – 8:25

Mistrzowie – Wroclove Football

4-11

Kobierzyce Army – Wrocław United

3-12

8:30 – 8:50

WKS Młodziki – Mistrzowie

10-4

Wroclove Football – Kobierzyce Army

11-3

8:55 – 9:15

WKS Młodziki – Niemcewicza

10-6

Wiadrownicy FC – ND Team

9-5

9:20 – 9:40

Wroclove Football – ND Team

11-5

Niemcewicza – RTC Mirków

6-7

9:45 – 10:05

Błękitna Laguna – Kobierzyce Army

2-3

Wrocław United – Mistrzowie

12-4

10:10 – 10:30

RTC Mirków – ND Team

7-5

SK Wrocław – Niemcewicza

8-6

 

 

Przerwa: 10:35 – 11:00

 

 

Kolejka VII

 

Kolejka VIII

 

Boisko A

Boisko B

11:00 – 11:20

RTC Mirków – Kobierzyce Army

7-3

Wiadrownicy FC – Wrocław United

9-12

11:25 – 11:45

Wiadrownicy FC – WKS Młodziki

9-10

Wrocław United - Niemcewicza

12-6

11:50 – 12:10

SK Wrocław – Błękitna Laguna

8-2

Kobierzyce Army – Niemcewicza

3-6

12:15 – 12:35

Wiadrownicy FC – Kobierzyce Army

9-3

Wroclove Football – Wrocław United

11-12

 

 

Dzień 3. (czwartek) – 30.08.2018 r.

 

Kolejka IX

 

Kolejka X

 

Boisko A

Boisko B

8:05 – 8:25

Niemcewicza – Błękitna Laguna

6-2

SK Wrocław – Wiadrownicy FC

8-9

8:30 – 8:50

ND Team – Kobierzyce Army

5-3

Niemcewicza – Wiadrownicy FC

6-9

8:55 – 9:15

RTC Mirków – WKS Młodziki

7-10

ND Team – Wrocław United

5-12

9:20 – 9:40

RTC Mirków – Wrocław United

7-12

Niemcewicza – Wroclove Football

6-11

9:45 – 10:05

SK Wrocław – Wroclove Football

8-11

Mistrzowie – Błękitna Laguna

4-2

10:10 – 10:30

WKS Młodziki – Błękitna Laguna

10-2

Niemcewicza – Mistrzowie

6-4

 

 

 

 

Kolejka XI

 

Kolejka XI

 

Boisko A

Boisko B

11:00 – 11:20

Wiadrownicy FC – RTC Mirków

9-7

ND Team – Niemcewicza

5-6

11:25 – 11:45

RTC Mirków – SK Wrocław

7-8

ND Team – WKS Młodziki

5-10

 

 

 

 

 

Komentarze (0)Liczba odwiedzin (76)

Autor: Aga

Kategorie: Kibice Razem

Tagi:

Print

x
Convention Bureau Wrocław

Dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

Polecamy

Klub Kibiców Niepełnosprawnych