Wrocław
  • Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Arka Gdynia
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Lech Poznań
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
Młodzieżowa Liga Kibica - harmonogram gier

Opublikowany 30 lipca 2017

Młodzieżowa Liga Kibica - harmonogram gier

Prezentujemy harmonogram gier Młodzieżowej Ligi Kibica, która odbędzie się w dniach 7-8 sierpnia na Stadionie Sportowym Lotnicza.

W rozgrywkach udział weźmie 8 drużyn:

1. FC Gaj

2. FC Trójkolorowi

3. Karteam

4. Kurtosz Kołacz Wrocław FC

5. ND Team

6. Niemcewicza

7. RTC Mirków

8. Ultrasz Szerszenie

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

1-8

3-4

1-6

8-2

6-2

5-8

3-8

2-7

8-6

7-5

6-4

7-8

1-3

5-6

3-6

2-5

8-4

7-3

1-4

6-7

4-7

4-5

1-7

2-3

1-5

5-3

4-2

1-2

 

   


                                              

Dzień 1. - 7.08.2017r. 

 

 

Kolejka I

 

Kolejka II

 

Boisko A

Boisko B

9:00 – 9:20

FC Gaj – Ultras Szerszenie

1-8

Karteam – Kurtosz Kołacz Wrocław FC

3-4

9:25 – 9:45

FC Trójkolorowi – RTC Mirków

2-7

Ultras Szerszenie – Niemcewicza

8-6

9:50 – 10:10

Karteam – Niemcewicza

3-6

FC Trójkolorowi – ND Team

2-5

10:15 – 10:35

Kurtosz Kołacz Wrocław FC – ND Team

4-5

FC Gaj – RTC Mirków

1-7

 
 
Przerwa: 10:35 - 11:00
 
 

 

Kolejka III

 

Kolejka IV

 

Boisko A

Boisko B

11:00 – 11:20

FC Gaj – Niemcewicza

1-6

Ultras Szerszenie – FC Trójkolorowi

8-2

11:25 – 11:45

RTC Mirków – ND Team

7-5

Niemcewicza – Kurtosz Kołacz Wrocław FC

6-4

11:50 – 12:10

Ultras Szerszenie – Kurtosz Kołacz Wrocław FC

8-4

RTC Mirków – Karteam

7-3

12:15 – 12:35

FC Trójkolorowi - Karteam

2-3

FC Gaj – ND Team

1-5

 

 

Dzień 2. - 8.08.2017r. 

 

 

Kolejka V

 

Kolejka VI

 

Boisko A

Boisko B

11:00 – 11:20

Niemcewicza – FC Trójkolorowi

6-2

ND Team – Ultras Szerszenie

5-8

11:25 – 11:45

RTC Mirków – Ultras Szerszenie

7-8

FC Gaj – Karteam

1-3

11:50 – 12:10

FC Gaj – Kurtosz Kołacz Wrocław FC

1-4

Niemcewicza – RTC Mirków

6-7

12:15 – 12:35

ND Team – Karteam

5-3

Kurtosz Kołacz Wrocław FC – FC Trójkolorowi

4-2

 
 

 

Kolejka VII

 

Kolejka VII

 

Boisko A

Boisko B

12:45 – 13:05

Karteam – Ultras Szerszenie

3-8

ND Team – Niemcewicza

5-6

13:10 – 13:30

Kurtosz Kołacz Wrocław FC – RTC Mirków

4-7

FC Gaj – FC Trójkolorowi

1-2

 
 
 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)Liczba odwiedzin (99)

Autor: Aga

Kategorie: Kibice Razem, Wielki Śląsk

Tagi:

Print

Twoje imię i nazwisko
Twój e-mail
Temat
Wpisz wiadomość ...
x
Convention Bureau Wrocław

Dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

Polecamy

Klub Kibiców Niepełnosprawnych