Wrocław
  • Kibice Razem
  • Lechia Gdańsk
  • Arka Gdynia
  • Polonia Warszawa
  • GKS Tychy
  • Miedź Legnica
  • Górnik Zabrze
  • Korona Kielce
  • Lech Poznań
  • Motor Lublin
  • Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów
  • GKS Bełchatów
  • Sandecja Nowy Sącz
  • Pogoń Szczecin
  • Stal Mielec
Młodzieżowa Liga Kibica - harmonogram gier

Opublikowany 24 sierpnia 2018

Młodzieżowa Liga Kibica - harmonogram gier

Prezentujemy harmonogram gier Młodzieżowej Ligi Kibica, która odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia na Stadionie Sportowym Lotnicza. Organizatorami rozgrywek są: Kibice Razem Śląsk Wrocław oraz Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk. Partnerami wydarzenia są: WKS Śląsk Wrocław SA, Wrocławski Szkolny Związek Sportowy oraz rogram Trener Osiedlowy.

 

W rozgrywkach udział weźmie 12 drużyn:

1. BKS Blacharska

2. Błękitna Laguna

3. Kobierzyce Army

4. Mistrzowie

5. ND Team

6. Niemcewicza

7. RTC Mirków

8. SK Wrocław

9. Wiadrownicy FC

10. WKS Młodziki

11. Wroclove Football

12. Wrocław United 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

1-12

4-7

11-9

3-4

4-11

3-12

1-6

9-12

6-2

8-9

9-7

2-11

3-8

1-10

2-5

1-8

11-3

9-10

1-3

5-3

7-10

5-6

3-10

2-9

12-8

11-7

10-6

9-5

11-12

7-3

1-4

5-12

1-2

5-8

1-11

2-7

8-4

11-5

6-7

12-6

1-5

7-12

6-11

5-10

4-9

12-2

10-11

1-9

2-3

10-4

9-3

8-2

8-11

4-2

6-9

1-7

12-10

4-5

10-8

12-4

8-6

7-5

3-6

10-2

6-4

7-8

 

 

Dzień 1. (wtorek) – 28.08.2018 r.

 

Kolejka I

 

Kolejka II

 

Boisko A

Boisko B

8:05 – 8:25

BKS Blacharska – Wrocław United

1-12

Mistrzowie – RTC Mirków

4-7

8:30 – 8:50

Błękitna Laguna – Wroclove Football

2-11

Kobierzyce Army – SK Wrocław

3-8

8:55 – 9:15

Kobierzyce Army – WKS Młodziki

3-10

Błękitna Laguna – Wiadrownicy FC

2-9

9:20 – 9:40

ND Team – SK Wrocław

5-8

BKS Blacharska – Wroclove Football

1-11

9:45 – 10:05

Mistrzowie – Wiadrownicy FC

4-9

Wrocław United – Błękitna Laguna

12-2

10:10 – 10:30

BKS Blacharska – RTC Mirków

1-7

Wrocław United – WKS Młodziki

12-10

 

Przerwa: 10:35 – 11:00

 

Kolejka III

 

Kolejka IV

 

Boisko A

Boisko B

11:00 – 11:20

Wroclove Football – Wiadrownicy FC

11-9

Kobierzyce Army - Mistrzowie

3-4

11:25 – 11:45

BKS Blacharska – WKS Młodziki

1-10

Błękitna Laguna – ND Team

2-5

11:50 – 12:10

Wrocław United – SK Wrocław

12-8

Wroclove Football – RTC Mirków

11-7

12:15 – 12:35

Błękitna Laguna – RTC Mirków

2-7

SK Wrocław – Mistrzowie

8-4

12:40 – 13:00

WKS Młodziki – Wroclove Football

10-11

BKS Blacharska – Wiadrownicy FC

1-9

13:05 – 13:25

Mistrzowie – ND Team

4-5

WKS Młodziki – SK Wrocław

10-8

 

 

Dzień 2. (środa) – 29.08.2018 r.

 

Kolejka V

 

Kolejka VI

 

Boisko A

Boisko B

8:05 – 8:25

Mistrzowie – Wroclove Football

4-11

Kobierzyce Army – Wrocław United

3-12

8:30 – 8:50

BKS Blacharska – SK Wrocław

1-8

Wroclove Football – Kobierzyce Army

11-3

8:55 – 9:15

WKS Młodziki – Niemcewicza

10-6

Wiadrownicy FC – ND Team

9-5

9:20 – 9:40

Wroclove Football – ND Team

11-5

Niemcewicza – RTC Mirków

6-7

9:45 – 10:05

Błękitna Laguna – Kobierzyce Army

2-3

WKS Młodziki – Mistrzowie

10-4

10:10 – 10:30

Wrocław United – Mistrzowie

12-4

SK Wrocław – Niemcewicza

8-6

 

Przerwa: 10:35 – 11:00

 

Kolejka VII

 

Kolejka VIII

 

Boisko A

Boisko B

11:00 – 11:20

BKS Blacharska – Niemcewicza

1-6

Wiadrownicy FC – Wrocław United

9-12

11:25 – 11:45

Wiadrownicy FC – WKS Młodziki

9-10

BKS Blacharska – Kobierzyce Army

1-3

11:50 – 12:10

Wroclove Football – Wrocław United

11-12

RTC Mirków – Kobierzyce Army

7-3

12:15 – 12:35

Wrocław United - Niemcewicza

12-6

BKS Blacharska – ND Team

1-5

12:40 – 13:00

Wiadrownicy FC – Kobierzyce Army

9-3

SK Wrocław – Błękitna Laguna

8-2

13:05 – 13:25

RTC Mirków – ND Team

7-5

Kobierzyce Army – Niemcewicza

3-6

 

Dzień 3. (czwartek) – 30.08.2018 r.

 

Kolejka IX

 

Kolejka X

 

Boisko A

Boisko B

8:05 – 8:25

Niemcewicza – Błękitna Laguna

6-2

SK Wrocław – Wiadrownicy FC

8-9

8:30 – 8:50

ND Team – Kobierzyce Army

5-3

RTC Mirków – WKS Młodziki

7-10

8:55 – 9:15

BKS Blacharska – Mistrzowie

1-4

ND Team – Wrocław United

5-12

9:20 – 9:40

RTC Mirków – Wrocław United

7-12

Niemcewicza – Wroclove Football

6-11

9:45 – 10:05

SK Wrocław – Wroclove Football

8-11

Mistrzowie – Błękitna Laguna

4-2

10:10 – 10:30

WKS Młodziki – Błękitna Laguna

10-2

Niemcewicza – Mistrzowie

6-4

 
 
Przerwa 10:30 - 11:00
 

 

Kolejka XI

 

Kolejka XI

 

Boisko A

Boisko B

11:00 – 11:20

Wiadrownicy FC – RTC Mirków

9-7

ND Team – Niemcewicza

5-6

11:25 – 11:45

BKS Blacharska – Błękitna Laguna

1-2

ND Team – WKS Młodziki

5-10

11:50 – 12:10

Niemcewicza – Wiadrownicy FC

6-9

RTC Mirków – SK Wrocław

7-8

 
 
 
 
Komentarze (0)Liczba odwiedzin (377)

Autor: Aga

Kategorie: Śląsk Wrocław, Kibice Razem, Wielki Śląsk

Tagi:

Print

x
Convention Bureau Wrocław

Dołącz do nas

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

Polecamy

Klub Kibiców Niepełnosprawnych